Stovky spokojných zamestnancov

Pridajte sa k 56 slovenským aj zahraničným firmám, rodinným podnikom aj korporáciám, ktoré si vybrali práve kávu Signatura. Naši zákazníci sú veľmi rôznorodí. Preto veríme, že si ju vyberiete aj vy. Čo o káve Signatura povedali ľudia, ktorí ju vo firmách pijú každý deň?

Sirius

Chuť tejto kávy je veľmi príjemná.

Kávu Signatura si objednávame už niekoľko rokov. Chuť je veľmi príjemná, mierne sladkastá, jemne horkastá. Signatura rozhodne nie je v kategórii lacných káv, ale v pomere cena/kvalita sme na trhu do firmy nenašli nič lepšie. Keďže ide o slovenského výrobcu, káva je vždy čerstvo upražená. A to je o dôvod viac, prečo kupujeme kávičku Signatura.

Zuzana a coffee team, Allianz Slovenská Poisťovňa

Sirius

Spoľahlivé dodanie a servis.

Každodenný ideálny životabudič u nás vo firme. Krásna vôňa a pekná harmonická chuť. K tomu vždy spoľahlivé dodanie a servis.

Silvia, Alico Funds Central Europe, člen poisťovacej skupiny Metlife Amslico

Rád podporím slovenského výrobcu.

Vyhovuje mi vyrovnaná harmonická chuť s potlačenou kyslosťou a výraznou arómou. Navyše rád podporím slovenského výrobcu.

Vlado, Boguma s.r.o. Bošany, slovenský výrobca priemyselných výrobkov z gumy

Sirius

Tú chuť si treba zažiť.

Po dvoch rokoch testovania a ochutnávania rôznych druhov káv počas coffee breaku sme prišli k rozhodnutiu. Najhlbšiu brázdu v nás zanechala chuť a vôňa kávy Signatura. Utvrdili sme sa, že je najvyšší čas podporiť ju našou referenciou.

V našej kancelárii sme jej doteraz vypili cca 70 kg a napriek tomu nedokážeme jednou vetou opísať tú jemne horkú a príjemne čokoládovo sladkastú chuť.

Tú chuť si treba zažiť. Preto sa každý deň radi k tejto chuti znova a znova vraciame.

Cena, balenie a distribúcia je rovnako famózna ako kávička, ktorú aj keď zrovna nepijeme, nám na stoloch zanecháva signatúry

Patrik, PPA Energo, člen PPA Controll, inžiniering v oblasti energetiky

Google

Mne aj zákazníkom vyhovuje plná a výrazne čokoládová chuť.

Mne aj zákazníkom vyhovuje plná a výrazne čokoládová chuť s len veľmi jemnou kyselinkou a v závere s peknou harmonickou dochuťou.

Ľuboš, Café Barista Bratislava, majiteľ

Vinotéka sa nám miestami mení na kaviareň.

Odkedy sme si do kávovaru nasypali Signaturu, ľudia okrem dobrého vína začali chodiť aj na dobrú kávu. Vinotéka sa nám miestami mení na kaviareň.

Igor, Vinotéka Zohor

Ochutnajte kávu Signatura úplne zdarma

Objednajte si bezplatne 40-gramovú vzorku Signatury a porovnajte ju s kávou,
ktorú pijete dnes. Pošleme vám ju do 3 pracovných dní.

Arrow ZÍSKAŤ VZORKU ZDARMA
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×